O NAS

Lokatorsko –Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „PETRODOM” istnieje na płockim rynku nieruchomości nieprzerywalnie od 1995 roku.

Specjalizujemy się w administrowaniu nieruchomościami mieszkaniowymi. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do właścicieli lokali we Wspólnotach Mieszkaniowych, którym oferujemy kompleksową obsługę nieruchomości. Przyjmujemy również w zarząd budynki prywatne, spółdzielcze, komercyjne oraz inne nieruchomości.

Spółdzielnia została zarejestrowana w dniu 18.04.1995 roku w Sądzie Rejonowym Wydział Gospodarczy w Płocku pod nr RS XIV927. Obecnie zarejestrowana jest w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000190415.
Działalność Spółdzielni kontrolowana jest podwójnie raz przez Zarządy Wspólnot Mieszkaniowych,  które chcą znać cele na jakie są wydatkowane pieniądze wpłacane przez właścicieli lokali, a drugi raz przez władze Spółdzielni,  Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni i Radę Nadzorczą .

Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom poczucia bezpieczeństwa  oraz osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości poprzez dostarczenie im pakietu usług najwyższej klasy.

W tym celu zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników – doświadczonych administratorów z licencją zarządcy nieruchomości, księgowych, specjalistów obsługi technicznej – traktujących swą pracę z pasją i entuzjazmem. To dzięki nim nie będą się Państwo musieli martwić o żadne bieżące sprawy Wspólnoty. W Państwa imieniu zawrzemy umowy z dostawcami mediów, wynegocjujemy korzystne stawki usług, ubezpieczymy nieruchomość, ustalimy zaliczki na pokrycie zarządu nieruchomością wspólną oraz zlecimy usuwanie awarii i dokonanie przeglądów technicznych budynku.

W naszej pracy wykorzystujemy również nowoczesne oprogramowanie komputerowe i niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości, co sprawia, że współpraca z nami jest po prostu wygodna i bezpieczna!

Spółdzielnię reprezentuje Zarząd w składzie :
  1. Maciej Prudło – Prezes Zarządu
  2. Iwona Kowalczyk – Z-ca Prezesa Zarządu
odwiedziło nas: 103423 osób
wykonanie : NETDATA.PL